Bitcoin ve Ethereum fiyatlarında düşüş

Bitcoin ve Ethereum fiyatlarında düşüş
Tarih : 25 Ağustos 2021 17:32
121
Dünyanın en çok ticareti yapılan ve en büyük pazar payına sahip olan Kripto parası Bitcoin ve onun takipcisi Ethereum üç ayın zirvesinden sonra aşağı yöne döndüler.

Pazartesi günü 50,000 dolar aşan Bitcoin, bu seviyede tutunamadı ve düşüş yaşadı. Bitcoin Ağustos ayında ciddi çıkış yakaladı ve 50,000 zirvesininz üzerinde tutunamadı. Bitcoin şu sıralar dünkü kapanışa kıyasla yaklaşaık % 1 düşüş yaşayarak 47,900 Amerikan Doları’ndan satış işlemi görüyor. Bitcoin’in bugün yaşamış olduğu düşüşün altcoinlere kıyasla daha düşük olmasından dolayı % 44 seviyesine yükseldi ve toplam piyasa değeri ise 901 milyar dolar seviyesine geriledi.

Ethereum ise bugün Bitcoin’e kıyasla daha çok düşüş yaşıyor. Ethereum bugün dünkü kapanışa kıyasla yaklaşık % 2.30 düşüş yaşıyor ve şu sıralar 3150 dolardan satış işlemi görüyor.

Ethereum gün içerisinde 3227.06 dolara kadar yükselen Ethereum en düşük ise 3084 doları gördü. Yaşanan düşüşle birlikte Ethereum’ın piyasa hakimiyeti de düşüş yaşayarak % 18 seviyesine geriledi ve piyasa değeri ise 368 milyar dolar seviyesine geriledi.

Kapalıçarşı döviz kurları ve canlı altın fiyatları takibi için kurlarim.com web sitesi ve mobil uygulamalarını ücretsiz olarak App Store ve Google Play’den indirerek anlık olarak takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!